Antroji SK „Lukas“ pergalė!

Šeštose Ginkūnų Taurės krepšinio varžybose SK Lukas komanda žaidė su Tornado komanda. Permainingos ir atkaklios varžybos baigėsi mūsų pergale 77-73. Pirmo kėlinuko pradžioje rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę. Tačiau kėlinuko pabaigoje „Tornado“ komanda įgijo 6 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke abi komandos keitėsi sėkmingom atakom ir tik kėlinio pabaigoje mūsų komandai pavyko išlyginti rezultatą (41-41). 3 kėlinuke varžovai įgijo 7 taškų pranašumą ir pirmavo iki 4 kėlinuko pabaigos. Iki rungtynių pabaigos likus 3 min. 19 sek. varžovai įgijo 8 taškų pranašumą. Tačiau po laiku paimtos minutės pertraukėlės susitvarkėme gynyboje ir greitomis „uraganiškomis“ atakomis perlaužėme rungtynes sau palankia linkme. Įgiję nedidelį skirtumą išlaikėme iki rungtynių pabaigos ir šventėm antrą pergalę. Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo legionierius Daividas Stočkus pelnęs 26 taškus. Sėkmingai trečiame ir ketvirtame kėlinuke į žaidimą įsijungė, pavėlavęs į varžybas Andrius Andrulis.