Atvirose Šiaulių miesto vaikų pirmenybėse

2009 m. lapkričio 11-12 dienomis Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko atviros Šiaulių miesto lengvosios atletikos vaikų, gim. 1996 m. ir jaun., pirmenybės. Šiose varžybose startavo ir septyni SK „Lukas“ atstovai. Berniukai pelnė dvi pirmas, dvi antras ir vieną trečią vietas. Mergaitės tenkinosi dvejomis trečiomis vietomis. Tomas Rėzgis nugalėjo 600 metrų bėgime, nuotolį įveikęs per 1:46.3 min., trečias šiame nuotolyje finišavo Paulius Valantinas (rez. 2:11.8 min.). 1000 metrų nubėgęs per 3:13.3 min. pirmas finišo liniją kirto Zigmantas Šerkšnys, o Gražvydas Kiela užėmė antrą vietą (rez. 3:36.3 min.). Rutulio stūmimo rungtyje antrąja vieta tenkinosi Gvidas Ulčinas, įrankį nuskraidinęs 11.51 m. 600 metrų bėgime trečia tarp mergaičių parbėgo Marina Charaim (rez. 1:53.9 min.). Perpus trumpesniame 300 metrų bėgime trečią vietą užėmė Justė Šarauskaitė (rez. 48.9 min.). Pasiekti rezultatai tikrai neprasti. Iki Lietuvos vaikų pirmenybių liko dvi savaitės, tikėkimės, kad ten pasieksime dar geresnius rezultatus ir pelnysime prizines vietas.