Šiaulių rajono vaikų pirmenybėse

2009 m. spalio 13 dieną Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų, gim. 1996-1997 m, pirmenybės. Nors oras buvo žvarbokas, tačiau į varžybas susirinko dalyviai iš daugelio Šiaulių rajono mokyklų. Šiose varžybose startavo ir penki SK „Lukas“ atstovai. Bernkiukų disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse niekas nesugebėjo prilygti Gvidui Ulčinui, kuris pelnė du aukso medalius. 1 kg diską jis nuskraidino 33.73 m, o 3 kg rutulį nustūmė 10.71 m. Nuo jo stengėsi neatsilikti ir kolegos bėgikai. Mergaičių 1000 metrų bėgime (rez. 3:41.8 min.) nepralenkiama buvo Marina Charaim, o 1 kg disko metime (rez. 13.01 m) ji liko trečia. Berniukų 1000 m bėgime (rez. 3:19.8 min.) pirmas finišo liniją kirto Tomas Rėzgis. 600 m bėgime (rez. 1:54.8 min.) antras finišavo Zigmantas Šerkšnys, o 1 kg disko metime (rez. 14.37 m) jis liko penktas. Mergaičių 600 m bėgime (rez. 2:01.1 min.) antra parbėgo Justė Šarauskaitė, o 60 metrų begime (rez. 9.41 s) ji tenkinosi penktąją vieta. Pasiektos vietos tikrai džiuginančios, tačiau rezultatai nėra stulbinantys. Artėja paskutinės šalies varžybos vaikų amžiuje, kuriose bandysime siekti prizinių vietų. Tačiau norint jas pelnyti, reikės siekti dar aukštesnių rezultatų.

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų, gim. 1996-1997 m, pirmenybės. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš viso Šiaulių rajono. Šiose varžybose startavo ir keturi SK „Lukas“ atstovai. Mergaičių 1000 metrų bėgime (rez. 3:41.6 min.) nepralenkiama buvo Marina Charaim. 1 kg disko metime (rez. 12.11 m) ji liko antra. Berniukų 1000 m bėgime (rez. 3:17.4 min.) pirmas finišo liniją kirto Tomas Rėzgis. 600 m bėgime (rez. 1:47.4 min.) savo pranašumą finiše prieš kitus dalyvius įrodė ir Zigmantas Šerkšnys. 1 kg disko metime (rez. 16.20 m) jis liko trečias. Niekas negalėjo prilygti Gvidui Ulčinui, kuris pelnė du aukso medalius. 1 kg diską jis nuskraidino 30.52 m, o 3 kg rutulį nustūmė 10.33 m. Iškovotos vietos tikrai puikios, tačiau rezultatai nėra stulbinantys. Dar reikia šiek tiek padirbėti treniruotėse, norint gerai pasirodyti po nepilnų trijų savaičių įvyksiančiame Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionate.