Krepšinio sezoną baigėm šešti

Paskutinėse Ginkūnų Taurės krepšinio varžybose SK Lukas komanda žaidė su Rimti komanda. Nors stengėmės laimėti, tačiau komandai trūko „ugnelės“. Žaidėme vangokai ir pralaimėjome varžybas 56-72. Pirmame ir antrame kėlinukuose sugebėjome žaisti apylygiai, neduodami varžovams įgyti didesnio pranašumo. Tačiau trečiame kėlinuke rezultatas pradėjo augti „Rimtų“ naudai. Ketvirtajame kėlinuke pabandėme varžovus paspausti. Skirtumas šiek tiek aptirpo, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. Priešininkai šventė pelnytą pergalę. Ir vėl rezultatyviausias, nerezultatyviose rungtynėse buvo Daividas Stočkus pelnęs 15 taškų. Pasibaigus reguliariajam sezonui devynių komandų tarpe užėmėme garbingą šeštą vietą ir iš kovos dėl medalių pasitraukėm. Ačiū visiems žaidėjams, žiūrovams, kurie mus palaikė. Tikimės, kad kitais metais pavyks pelnyti daugiau pergalių ir pabandysime kovoti dėl medalių.