Manto Šarausko bronza

2009 m. liepos 8 dieną Palangoje vyko Lietuvos mokinių jaunučių ir jaunių Olimpinių vilčių lengvosios atletikos taurės varžybos. Jame savo jėgas išbandė ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ lengvaatlečiai. 3000 m bėgime trečias tarp jaunių finišo liniją kirto Mantas Šarauskas (rez. 9:40.7 min.). Ketvirtas šiame nuotlyje finišavo Rokas Šambaras (rez. 10:05.7 min.), o be konkurso startavęs Karolis Bolskis šią distanciją įveikė per 10:09.1 min. Šlapiame disko metimo sektoriuje nelabai sekėsi Justinui Lukošiui. Diskas tenuskrido 35.05 metro, tai leido iškovoti penktąją vietą. Septintas Justinas liko ieties metime (rez. 36.05 m). Šįkart kurortas pagailėjo gero oro: visas varžybas lyjo, buvo slidu, šaltoka ir šlapia. Gal dėl to ir rezultatai nėra stulbinantys…