Pirmavom, bet pralaimėjom…

Septintose Ginkūnų Taurės krepšinio varžybose SK Lukas komanda žaidė su Kosmoso komanda. Šioje komandoje žaidžia ir LKL duonos ragavęs Sigitas Birutis. Permainingos, atkaklios ir kovingos varžybos baigėsi mūsų pralaimėjimu 68-72. Pirmo kėlinuko pradžioje rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę. Kėlinuko pabaigoje mūsų komanda įgijo 5 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke persvara išaugo iki dešimties taškų. Tačiau teisėjo „fiesta“ su techninėmis pražangomis mums į naudą neišėjo. Po 2 kėlinukų vis tie patys 5 taškeliai. Prasidėjus 3 kėlinukui varžovai rinko kamuolius po savu krepšiu ir greitai kontratakavo. Taip kėlinio pabaigoje įgydami 6 taškų pranašumą. Panašus rezultatas laikėsi iki 4 kėlinuko vidurio, kuomet mes pradėjome dažniau klysti, nepataikyti iš dėkingų padėčių. Likus apie 2 minutes varžovai atitrūko 11 taškų. Tačiau mūsų komanda nenuleido rankų. Pradėjus spausti varžovus po visą aikštelę ir mesti „fantastiškus“ metimus skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Bet išlyginti rezultatą pritrūko laiko. Nors Daividas Stočkus pelnė 28 taškus, tačiau to pergalei nepakako.