Šiaulių sveikuolis-2012 konkurso apdovanojimai

2012 m. lapkričio 8 dieną Šiaulių miesto savivaldybės tarybos senojoje posėdžių salėje vyko Šiaulių miesto mero taurės konkurso Šiaulių sviekuolis-2012 apdovanojimų ceremonija. Nugalėtojais tapo tie, kurie fizinio pajėgumo testų pagalba surinko mažiausiai taškų (sudėjus atskiruose testuose užimtas vietas). Testai buvo tokie: atsispaudimai per 30 sekundžių, sėstis ir gultis per 30 sekundžių, atsitūpimai ir atsistojimai per 60 sekundžių, flamingo testas ir liemens lankstumas. Prizininkams padainavo Šiaulių mietso jaunimo ansamblis. Sveikinimo žodį tarus miesto vicemerei Danguolei Martinkienei bei kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Gintarui Jasiūnui prasidėjo apdovanojimų ceremonija. Šiame konkusre dalyvavo ir Šiaulių rajono sporto klubo Lukas atstovai. Nugalėtoja merginų antroje grupėje (16-17 metų) tapo Marina Charaim. Antrąją vietą toje pačioje grupėje tarp vaikinų iškovojo Zigmantas Šerkšnys. Jo brolis Zenonas Šerkšnys nugalėjo trečioje vaikinų grupėje (18-19 metų), o trečiąją vietą užėmė Edvinas Morkus. Antras ketvirtoje vaikinų grupėje (20-24 metų) buvo Tomas Bielskis. Šeštos grupės (30-34 metų) nugalėtoju tapo Arnas Lukošaitis. Septintoje grupėje (35-39 metų) antrąją vietą iškovojo Linvydas Rudminas. Buvo skaičiuojama ir komandinė įskaita, kurioje mūsų klubas pelnė septintąją vietą. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir ekologišku medumi!