Šarūno sidabras ir Viktorijos bronza Šiauliuose

2013 m. vasario 15-16 dienomis po 37-erių metų Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės bei Šiaulių taurės varžybos. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Normatyvus įvykdė ir varžybose startavo keturi Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną 1500 m bėgime (rez. 3:58.49 min.) penktas liko Šarūnas Mockus. Tomas Rėzgis šiame nuotolyje (rez. 4:11.66 min.) parbėgo vienuoliktas (ketvirtas tarp jaunimo). Antrą dieną kur kas geriau sekėsi Šarūnui, kuris 3000 m bėgime tapo vicečempionu (rez. 8:27.94 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp moterų aštunta finišavo Viktorija Mikovičiūtė (rez. 11:58.24 min.). Jaunimo grupėje Viktorija pasidabino bronzos medaliu. 800 m bėgime devynioliktas (septintas tarp jaunimo) finišo liniją kirto Simonas Steponavičius (rez. 2:02.50 min.).