Pirmose Ginkūnų taurės krepšinio varžybose varžovai buvo stipresni

2013 m. vasario 26 dieną startavo Ginkūnų taurės krepšinio varžybos. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su 2011 metų čempionais Rimti komanda. Puse kėlinio su varžovais kovojome lygiai. Tačiau varžovams paspaudus praradome kamuolius, ko pasekoje, varžovai nutolo. Po pirmojo kėlinuko atsilikome 11-22. Antrame kėlinuke varžovai ir toliau rinko taškus, o mes strigome jų gynybos gniaužtuose. Po dviejų kėlinių varžovai pirmavo 37-17. Trečiame kėlinuke skirtumas laikėsi ties 20 taškų žyma, o kėlinio pabaigoje priešininkai pirmavo 49-26. Ketvirtą kėlinuką mūsiškiai pralaimėjo per pusę 14-28. Galutinis varžybų rezultatas 40-77 (11-22; 6-15; 9-12; 14-28) varžovų naudai. Šiose varžybose rezultatyviu žaidimu mūsų komandoje išsiskyrė Rolandas Jovaiša pelnęs 11 taškų, Ramūnas Lipnickas pridėjo 7 taškus. Po šešis taškus įmetė Karolis Bolskis, Renatas Jokubauskis ir Arnas Lukošaitis, dar po 2 taškus įgrūdo Tomas Bielskis ir Zigmantas Šerkšnys.