Sidabaras ir bronza trečiajame Kauno maratone

2015 m. birželio 14 d. Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, buvo duotas startas trečiajam Kauno maratonui. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir septyni sporto klubo Lukas bėgikai. Oras bėgimui buvo nelabai palankus: kaitriai švietė saulutė, mažokai debesėlių, temperatūra apie 27 laipsnius pavėsyje. Dalyviai varžėsi šešiuose nuotoliuose. Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje startavo du mūsiškiai. Linas Šalkauskas šį nuotolį įveikė per 1:23:56 h ir užėmė devintą vietą tarp vyrų. Artūras Monstavičius šiame nuotolyje sugaišo 1:52:16 h ir liko šimtas aštuoniasdešimt devintas. 5 km nuotolyje, kaip ir pernai, sidabro medaliu džiaugėsi Tomas Rėzgis (rez. 15:52 min.). Simonas Steponavičius šioje distancijoje tenkinosi penktąja vieta (rez. 16:52 min.). 10 km distancijoje bronza pasidabino Justinas Križinauskas (rez. 33:53 min.), ketvirtas finišo liniją kirto Arnas Lukošaitis (rez. 35:28 min.), o Zenonas Šerkšnys liko devynioliktas (rez. 40:12 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Tichės vandeniu 1, 2 arba 3 mėnesiams, taurėmis ir kitokiais prizais. Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika, be to, ir nealkoholinio alaus:)