Roberto sidabras ir bronza Kaune

2016 m. vasario 19-20 dienomis Kauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Normatyvus įvykdė ir varžybose startavo du Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną Robertas Vališauskas startavo 3000 m bėgime. Nuotolį jis įveikė per 9:19.52 min. ir pasidabino sidabro medaliu jaunimo grupėje (čempionate septintas). Antrą dieną Robertas 0,04 s išplėšė bronzos medalį jaunimo grupėje (čempionate vienuoliktas) 1500 m bėgime (rez. 4:12.94 min.). Šiame nuotolyje ketvirtąja vieta čempionate tenkinosi Šarūnas Mockus, bronzos medalį atidavęs finišo tiesiojoje (rez. 4:01.26 min.). Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 2281 taškus ir užėmė penktąją vietą rajonų grupėje. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos diplomais ir medaliais, o nugalėtojams dar buvo įteikti ir LLAF 2016 metų kalendoriai.