Trylika apdovanojimų Šiaulių rajono pirmenybėse

2017 m. gegužės 23 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos jaunučių (gim. 2002-2003 m.), jaunių (gim. 2000-2001 m.) ir jaunimo (gim. 1999 m. ir vyresni) pirmenybės. Į jas susirinko dalyviai iš Kuršėnų, Meškuičių, Aukštelkės, Bazilionų, Drąsučių, Kairų, Raudėnų ir Ginkūnų. Šiose varžybose startavo ir devyni Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” atstovai. Jaunučių merginų 100 m bėgimo nugalėtoja tapo Greta Sidaravičiūtė, nuotolį įveikusi per 14.1 s. 200 m bėgime Greta užėmė antrą vietą (rez. 31.0 s), o 750 g disko metime buvo trečia (rez. 22.19 m). Dvi pirmas vietas tarp jaunučių merginų iškovojo Juana Montvilaitė: 200 m bėgime ji finišo liniją kirto per 30.2 s, o 800 m per – 2:59.7 min. (absoliučioje įskaitoje antra). 3 kg rutulio stūmimo rungtyje Juana tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 5.66 m). Jaunučių merginų 400 m bėgime trečia finišavo Agnė Vrubliauskaitė (rez. 1:26.4 min.), o 100 m bėgime ji liko ketvirta (rez. 15.8 s). Dvi antras vietas tarp jaunučių vaikinų užėmė Eimantas Zanizdra: 200 m bėgime sugaišta 28.2 s, o 800 m nuotolyje – 2:29.5 min. 1 kg disko metimo rungtyje Eimantas buvo trečias (rez. 19.09 m). 3000 m bėgime su vyresniais varžovais puikiai kovojo jaunutis Mikas Montvilas, šį nuotolį įveikęs per 10:37.9 min. ir pelnęs antrą vietą (absoliučioje įskaitoje trečias). 200 m bėgime jis tenkinosi devintąja vieta (rez. 14.6 s). Sau nebūdingose rungtyse startavo sirguliuojantis Žygimantas Vaitekaitis: jaunučių 100 m bėgime jis parbėgo septintas (rez. 14.2 s), 200 m bėgime liko šeštas (29.3 s), o šuolio į tolį rungtyje tenkinosi keturioliktąja vieta (rez. 3.91 m). Be apdovanojimų grįžo ir Matas Baura: jaunučių 1 kg disko metime pasitenkinta ketvirtąja vieta (rez. 16.45 m), 4 kg rutulio stūmime užimta penkta vieta (rez. 7.80 m), o 500 g ieties metime liko šeštas (rez. 22.20 m). Jaunių  vaikinų 800 m bėgimo nugalėtoju tapo Paulius Jankūnas (rez. 2:40.0 min.). 700 g ieties metime Paulius buvo penktas (rez. 22.48 m), o šuolio į tolį rungtyje liko devintas (rez. 4.80 m). Jaunių vaikinų 3000 m bėgime antras finišavo Vitgardas Lešinskas (rez. 11:52.4 min.). 700 g ieties metime jis buvo trečias (rez. 36.33 m), o 1 kg disko metimo rungtyje tenkinosi penktąja vieta (rez. 23.82 m). Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio diplomais, o absoliučios įskaitos laimėtojai – medaliais.