Šarūno pergalė LAF taurėje

2017 m. birželio 2-3 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atviros taurės varžybos,  Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sporto klubų taurės varžybos, Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionatas bei Lietuvos lengvosios atletikos daugiakovių čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Visi jie startavo pirmą dieną. 1500 m nuotolyje dešimtas finišo liniją kirto Faustas Juozapavičius, distanciją įveikęs per 4:26.85 min. Šarūnas Mockus startavo 5000 m bėgime ir šį nuotolį įveikęs per 15:14.23 min. tapo šios rungties nugalėtoju. Dovydas Būdvytis šią distanciją įveikė per 16:51.91 min. ir tenkinosi devintąja vieta LAF taurės varžybose ir ketvirtąja – studentų čempionate. Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 2077 taškus, kas leido pelnyti dešimtą vietą rajonų grupėje.