Šarūno startas Izraelyje

2017 m. birželio 24-25 dienomis Izraelio sostinėje Tel Avive vyko Europos lengvosios atletikos komandinio čempionato antros lygos varžybos. Šioje lygoje startavo dvylika komandų: Austrija, Islandija, Izraelis, Latvija, Kipras, Kroatija, Moldova, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija ir Lietuva. Lietuvos garbę gynė ir vienas Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ atstovas Šarūnas Mockus. Vyrai ir moteris varžėsi keturiasdešimtyje lengvosios atletikos rungčių. Šarūnas startavo 5000 m bėgime ir nuotolį įveikęs per 15:27.05 min. užėmė vienuoliktąją vietą. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vengrijos komanda surinkusi 372,5 taško, antri buvo slovakai – 306,5 taško, Lietuvos komanda užėmė trečiąją vietą (298,5 taško), keliais taškais aplenkę slovėnus (296 taškai). Komandos užėmusios antroje lygoje pirmas trejas vietas, kitais metais varžysis aukštesnėje pirmoje lygoje.