Dvi pirmos vietos bėgime „Aplink Žaliuosius ežerus“

2020 m. liepos 6 d. Vilniuje vyko 31-asis tarptautinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“ skirtas valstybės dienai ir „Žalgirio“ mūšio 610-sioms metinėms paminėti. Varžybų startas ir finišas prie „Žaliųjų ežerų” paplūdimio. Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Trasos ilgis buvo 11,7 km. Tarp vyrų, virš 16 metų iki 30 metų, amžiaus grupėje devintas finišavo Edvinas Vargonas (rez. 47:15 min.). Vyrų, virš 30 metų iki 40 metų, amžiaus grupėje septintas parbėgo Marius Ignotas (rez. 41:22 min.), o Remigijus Zalumskis užėmė devintąją vietą (rez. 41:49 min.). Tarp moterų, virš 40 metų iki 50 metų, amžiaus grupėje pirma finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rez. 48:48 min.). Absoliučioje moterų įskaitoje Dalia užėmė ketvirtąją vietą. Moterų, virš 50 metų iki 60 metų, amžiaus grupėje pirma finišavo ir Renata Macijauskienė (rez. 55:09 min.). Visi finišavę dalyviai gavo bėgimo atminimo medalį. 1-3 vietų absoliučios įskaitos laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir piniginiais prizais. Nugalėtojai atskirose amžiaus grupėse vyrų ir moterų tarpe apdovanoti daiktiniais prizais.