Viktorija Lietuvos kroso čempionė

2021 m. gegužės 1 d. Palangos botanikos parke vyko Lietuvos kroso čempionato ir Lietuvos kroso taurės III-ojo etapo varžybos. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Oras buvo šiltokas, temperatūra siekė apie 10 laipsnių šilumos, švietė saulutė, pūtė silpnokas vėjelis. Nuotoliai buvo įvairūs nuo 1 iki 8 km. Šiose varžybose startavo ir dešimt Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” atstovų. Vaikinų, gimusių 2002-2003 m, amžiaus grupėje 6000 m nuotolyje puse distancijos pirmavęs Mikas Montvilas tenkinosi tik septintąja vieta (rez. 22:27 min.), vėl puikiai jėgas trasoje paskirstęs Matas Baura finišavo aštuntas (rez. 22:44 min.), o vis dar kojos skausmų varginamas Deividas Rastokas finišo tiesiojoje išplėšė dešimtą vietą (rez. 23:05 min.). 6000 m distancijoje tarp moterų, gimusių 2001 m. ir vyresnių, Lietuvos kroso čempione tapo, neseniai jubiliejinį gimtadienį šventusi, Viktorija Varnagirytė (rez. 23:54 min.), atkakliai iki finišo kovojusi Dalia Lukošienė parbėgo dešimta (rez. 26:16 min.), o tokiose varžybose debiutavusi Laura Šlepikaitė užėmė dvyliktą vietą (rez. 27:04 min.). Toje pačioje grupėje tarp vyrų 8000 m nuotolyje Arnas Lukošaitis finišavo devynioliktas (rez. 33:15 min.) ir pirmą kartą kroso taurės istorijoje liko be taškų, po truputį formą įgaunantis Rolandas Jakštas parbėgo dvidešimtas (rez. 33:30 min.), Ilja Jakimčiuk buvo dvidešimt penktas (rez. 35:35 min.), o debiutantas Mindaugas Valeika liko dvidešimt aštuntas (rez. 45:50 min.). Atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, diplomais apdovanoti vaikų amžiaus grupės 1-10 vietų laimėtojai, jaunučių – 1-8 vietų, o jaunių ir jaunimo – 1-6 vietų. Dalyviai patekę tarp šešiolikos stipriausių pelnė rajonui taškus. Susumavus juos paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas surinko 101 tašką ir užėmė trečiąja vietą rajonų įskaitoje kroso taurės varžybose. Viktorija už pirmą vietą gavo picą, o iš Dalios gimtadieninį pyragą, kuriuos visi draugiškai sukramsnojome pasibaigus varžyboms.