Albumas

Šiaulių rajono jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybės 18-05-21

Švenitinis bėgimas „Kuršėnams 437“ 18-05-19

Šiaulių rajono vaikų pirmenybės 18-05-14

Alfonso Vietrino taurės bėgimas Kaune 18-05-12

Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos Kėdainiuose 18-05-08

Lietuvos kroso čempionatas Palangoje 18-05-04

Bėgimas „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“ 18-05-01

Šiaulių rajono kroso estafetės Pavenčiuose 18-04-24

„Runway Run 2018“ ir „Bėgame su Šiaulių meru“ bėgimas 18-04-21

Lietuvos kroso taurės II-asis etapas Šiauliuose 18-04-20

Šiaulių rajono kroso pirmenybės ir XIV-asis bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“ 18-04-17

Bėgimas „Senvagė-2018“ 18-04-14

Lietuvos kroso taurės I-asis etapas Raseiniuose 18-04-06

Šiaulių sporto gimnazijos pavasario kroso varžybos 18-03-29

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas „Birštonas-Prienai“ 18-03-11

Bėgimas „Bėgame už laisvę“ Mažeikiuose 18-02-16

Lietuvos jaunučių pirmenybės Šiauliuose 18-01-19

Naujametinis bėgimas Kėdainiuose 18-01-07

Kauno Kalėdinis bėgimas 17-12-23

„Maniežo taurė 2017“ Klaipėdoje 17-12-08,09

Šiaulių rajono taurės varžybos 17-12-05

Tradicinės Pakruojo bėgimo mėgėjų klubo „Vėjas“ bėgimo taurės varžybos 17-12-02

Lietuvos vaikų „Olimpinių vilčių“ varžybos rajonų grupėje Šiauliuose 17-11-17

Lietuvos kroso taurės V-asis etapas Smiltynėje 17-11-11

Tradicinis bėgimas „Graužikai-Kelmė“ 17-11-05

Tradicinis pagarbos bėgimas „Išėjusiems anapilin atminti“ 17-11-04

Šiaulių vaikų pirmenybės 17-10-26

Lietuvos kroso taurės IV-asis etapas Jurbarke 17-10-20

Bėgimas „Gintarinė jūrmylė 2017“ 17-10-14

Bėgimas „Pakruojo dvaro takais“ 17-10-07

Šiaulių rajono mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2017“ Ginkūnuose 17-09-22

„Saulės mūšis-2017“ 17-09-17

Vilniaus maratonas 17-09-10

Stovykla „Vasarok sportuodamas“ Palangoje 17-07-17 – 23

Bėgimas „Naisiai-Kryžių kalnas-Naisiai“ 17-07-09

Bėgimas Radviliškyje 17-07-06

Lietuvos jaunimo pirmenybės Kaune 17-07-01,02

Lietuvos jaunučių pirmenybės Gargžduose 17-06-28,29

Kauno maratonas 17-06-11

Lietuvos vaikų pirmenybės Utenoje 17-06-01

Lietuvos mokyklų žaidynių keturkovės finalinės varžybos Alytuje 17-05-29

Festivalio „Sportas visiems“ bėgimo varžybos Palangoje 17-05-27

Tarpzoninės keturkovės varžybos Kuršėnuose 17-05-17

A.Vietrino taurės bėgimas Kaune 17-05-13

Šiaulių rajono keturkovės ir „Vilčių startų“ varžybos 17-05-11

Šiaulių rajono vaikų pirmenybės 17-05-08

Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos Kėdainiuose 17-05-05

Bėgimas „Bėgame su Šiaulių meru“ 17-05-04

Bėgimas „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“ 17-05-01

Lietuvos kroso čempionatas Palangoje 17-04-28

Šiaulių rajono kroso estafetės Pavenčiuose 17-04-24

Šiaulių rajono kroso pirmenybės ir XIII-asis bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“ 17-04-20

Lietuvos kroso taurės II-asis etapas Šiauliuose 17-04-14

Bėgimas „Senvagė-2017“ 17-04-08

„Runway Run 2017“ bėgimas 17-04-01

Lietuvos kroso taurės I-asis etapas Raseiniuose 17-03-31

Šiaulių sporto gimnazijos kroso varžybos 17-03-23

„Rozentalio bėgimo šventės 2017“ varžybos Saldus 17-03-18

Bėgimas „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava“ 17-03-11

Šiaulių trikovių pirmenybės 17-03-09

Lietuvos vaikų pirmenybės Vilniuje 17-03-03

Lietuvos kolegijų studentų XVII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos Šiauliuose 17-02-22

Lietuvos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės Klaipėdoje 17-02-18

Bėgimas „Bėgame už laisvę“ Mažeikiuose 17-02-16

Vaikų varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“ 17-02-09

Lietuvos jaunučių pirmenybės Vilniuje 17-02-03

Šiaulių jaunučių pirmenybės 17-01-25

XXVI tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje 17-01-14

Šiaulių jaunučių ir jaunių taurė 17-01-10

Jump Space batutų parkas Kaune 16-12-23

Kauno Kalėdinis bėgimas 16-12-17

„Maniežo taurė 2016“ Klaipėdoje 16-12-09,10

Šiaulių rajono taurės varžybos 16-12-06

Tradicinės Pakruojo bėgimo mėgėjų klubo „Vėjas“ bėgimo taurės varžybos 16-12-03

Lietuvos vaikų „Olimpinių vilčių“ varžybos rajonų grupėje Šiauliuose 16-11-25

Lietuvos kroso taurės V-asis etapas Smiltynėje 16-11-12

Tradicinis pagarbos bėgimas „Išėjusiems anapilin atminti“ 16-11-05

Šiaulių atviros vaikų pirmenybės 16-10-27

Lietuvos kroso taurės IV-asis etapas Jurbarke 16-10-21

Bėgimas „Gintarinė jūrmylė 2016“ 16-10-08

Bėgimas „Pakruojo dvaro takais“ 16-10-01

Lietuvos mokinių kroso pirmenybės Palangoje 16-10-02

Bėgimas „Saulės mūšis“ 16-09-25

Šiaulių rajono mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2016“ Kuršėnuose 16-09-23

Bėgimas „Šapnagiai-Ginkūnai“ 16-09-20

Bėgimas „Už savanorystę“ 16-09-08

Estafetinis bėgimas „Medininkai-Vilnius“ 16-07-31

Stovykla „Vasarok sportuodamas“ Palangoje 16-07-18 – 07-24

Bėgimas „Aplink Linkuvą“ 16-07-17

Lietuvos jaunučių žaidynių finalinės varžybos Kaune 16-07-05

Lietuvos jaunimo pirmenybės Vilniuje 16-06-29,30

Bėgimas „Žaliaisiais Dzūkijos takais“, skirtas Alytaus miesto vardo dienai paminėti 16-06-19

Lietuvos čempionatas Palangoje 16-06-17,18

Kauno maratonas 16-06-12

Bėgimas „Trakų vasara-2016“ 16-06-05

Šiaulių čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės 16-06-03

Lietuvos vaikų pirmenybės Utenoje 16-06-01

Šiaulių rajono jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybės 16-05-23

LAF taurės varžybos Kaune 16-05-20

Šiaulių rajono keturkovės ir „Vilčių startų“ varžybos 16-05-12

A.Vietrino taurės bėgimas Kaune 16-05-07

Bėgimas „Bėk su Šiaulių meru“ 16-05-05

Šiaulių rajono vaikų pirmenybės 16-05-05

Bėgimas „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“ 16-04-30

Lietuvos kroso čempionatas Palangoje 16-04-29

Šiaulių rajono kroso estafetės Pavenčiuose 16-04-26

Šiaulių rajono kroso pirmenybės ir XII-asis bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“ 16-04-22