Tomas Rėzgis iškovojo bronzą

Vilniuje vyko Lietuvos vaikų (gim. 1996 m. ir jaun.) lengvosios atletikos pirmenybės. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Šiose varžybose startavo ir keturi SK „Lukas“ sportininkai. 1000 m bėgime (rez. 3:08.69 min.) tarp berniukų trečias finišo liniją kirto Tomas Rėzgis. Pasak, daugelio trenerių, jis galėjo pasidabinti ir tauresniu medaliu, jei nebūtų „snaudęs“ distancijos pradžioje. Nes finiše Tomas buvo greitesnis ir už abu lyderius. Devinta 1000 m bėgime (rez. 3:38.36) tarp merginų finišavo Marina Charaim. Paskutiniais bandymais 3 kg rutulį nustūmęs 11.58 m ketvirtą vietą užėmė Gvidas Ulčinas. Peršalimas sutrukdė geriau pasirodyti Zigmantui Šerkšniui, kuris 600 m bėgime (rez. 1:52.13 min.) liko tryliktas. Svarbiausios šio sezono vaikų varžybos baigėsi. Šiek tiek atsikvėpus vėl kibsime į treniruotes. Ir tikėkimės rezultatai bus dar geresni…