Gražvydas Kiela vaikų varžybų nugalėtojas!

2010 m. vasario 25 dieną Šiauliuose vyko penktosios vaikų (gim. 1997 m. ir jaun.) lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“, kurias organizuoja Šiaulių rajono sporto klubas „Lukas“ ir Šiaulių miesto bėgimo klubas „Stadija“. Į varžybas susirinko virš 200 lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir keturi sporto klubo „Lukas“ jaunieji bėgikai. Ignas Motuzas startavo dviejose rungtyse. 60 m bėgime Ignas su keliais varžovais pasidalino keturioliktą vietą (rez. 9.3 s), o 200 m distancijoje jis finišavo tryliktas (rez. 33.1 s). Mantas Jonaitis 200 m bėgime parbėgo dvidešimtas (rez. 36.0 s). 600 m bėgime tik dvyliktas liko Paulius Valantinas (rez. 2:16.3 min.). 1000 m bėgimo nugalėtoju tapo Gražvydas Kiela, nuotolį įveikęs per 3:30.9 min. Varžybų nugalėtojai buvo apdovonoti gražiomis taurėmis, medaliais, diplomais bei saldžiais kukurūzais, varžybų prizinkai – medaliais, diplomais bei saldžiais kukurūzais. 600 m bėgimo nugalėtojams specialius prizus įsteigė Leonoros Miliauskienės parduotuvė, o 1000 m bėgimo nugalėtojai džiaugėsi Ainos Ambrazienės įmonės specialiais prizais.