Kovojom, bet pralaimėjom

2011 m. kovo 3 dieną vyko eilinis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų ratas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su „Tornado“ komanda. Pirmas kėlinukas buvo labai nerezultatyvus, po jo priešininkai įgijo 7 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke varžovai pradėjo tolti bei pasiekė dviženklę persvarą, tačiau mūsų komanda kovojo iki paskutinių sekundžių ir ilsėtis komandos išėjo esant tam pačiam 7 taškų skirtumui. Trečiame kėlinuke varžovai pradėjo mesti nerealius metimus ir nutolo nuo mūsų 20 taškų persvara. Nors ketvirtame kėlinuke ir bandėm kovoti, tačiau varžovai buvo taiklesni ir nugalėjo rezultatu 86-62 (14-7; 23-23; 30-17; 19-15). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Arnas Lukošaitis surinkęs 17 taškų bei Rolandas Jovaiša pelnęs 16 taškų. Jiems neblogai talkino Ramūnas Lipnickas ir Tomas Bielskis, kurių sąskaitoje 8 taškai.