Stengiamės, bet…

2011 m. kovo 14 dieną tęsėsi Ginkūnų taurės krepšinio varžybos. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Saulėtekio komanda. Apylygė kova vyko iki pirmojo kėlinuku vidurio, tuomet varžovai spurtavo ir įgijo 11 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke varžovai dar labaiu nutolo ir pasiekė 24 taškų skirtumą. Trečiame kėlinuke dar bandėme priartėti, tačiau varžovų persvara dar labiau išaugo. Ketvirtas kėlinukas tebuvo formalumas, varžovai buvo žymiai taiklesni ir nugalėjo rezultatu 102-59 (34-23; 22-9; 21-15; 25-12). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Rolandas Jovaiša pelnęs 15 taškų, Arnas Lukošaitis sukrapštęs 14 taškų bei Tomas Bielskis įmetęs 11 taškų. Tikėkimės, kitose varžybose ištaisysime klaidas ir pasieksime pergalę.