Penki medaliai rajono vaikų pirmenybėse ir Vilčių startų varžybose

2011 m. gegužės 17 d. Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų, gim. 1998-1999 m., pirmenybės ir Vilčių startų, gim. 2000-2001 m., varžybos. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš viso Šiaulių rajono. Šiose varžybose startavo ir šešiolika esamų arba būsimų SK Lukas atstovų. Vilčių startų varžybose startavo šeši dalyviai. Mergaičių 60 metrų bėgime (rez. 10.4 s) trečia finišavo Otilija Ulčinaitė, 300 m bėgime ji liko šešta (rez. 1:01.8 min.). Jos darugė Gabrielė Samulionytė 60 metrų bėgime (rez. 11.0 s) buvo dešimta, o 300 m bėgime ji užėmė ketvirtą vietą (rez. 1:01.0 min.). Berniukų 300 m bėgime (rez. 1:03.5 min.) dešimtas finišo liniją kirto Vitgardas Lešinskas. Tame pačiame nuotolyje Mantas Barzda liko dvyliktas (rez. 1:05.1 min.), o šuolio į tolį sektoriuje jis buvo šešioliktas (rez. 2.82 m). Sidabro medaliu kamuoliuko metime (rez. 40.75 m) pasidabino Matas Pukėnas, o šuolio į tolį sketoriuje (rez. 3.13 m) jis liko vienuoliktas. Tose pačiose rungyse startavo ir Justinas Borusas: kamuliuko metime (rez. 37.58) užėmė ketvirtą vietą, o šuolyje į tolį (rez. 2.60 m) – aštuonioliktą. Vaikų pirmenybėse startavo penkios mergaitės ir penki berniukai. Aukso medalį 600 m bėgime iškovojo Greta Rėzgytė (rez. 2:07.6 min.), o Simona Ralytė tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 2:21.6 min.). Deimantė Švėgždaitė pasidabino bronzos medaliu 1000 m bėgime (rez. 4:17.6 min.), o kamuoliuko metime ji liko aštunta (rez. 29.00 m). Evelina Buividavičiūtė tenkinosi penktąja vieta 60 m bėgime (rez. 9.9 s), o kamuoliuką numetė 35.75 m ir užėmė šeštąją vietą. Toma Daukšaitė 60 m bėgime iškovojo vienuoliktąją vietą (rez. 10.4 s). Berniukų grupėje kamuoliuką švystelėjęs 55.78 m sirguliuojantis Paulius Valantinas liko antras. Ketvirtas 600 m bėgime (rez. 2:14.8 min.) buvo Tautvydas Gudonis, o šuolyje į tolį jis liko dvyliktas (rez. 3.32 m). Dvi penktas vietas iškovojo Savelijus Kuzmenko: 1000 m bėgime (rez. 4:00.4 min.) ir kamuoliuko metime (rez. 47.61 m). Šeštas 1000 m bėgime (rez. 4:01.7 min.) finišavo Valentas Stasaitis, o kamuoliko metime jis tenkinosi dvidešimt penktąja vieta (rez. 32.60 m). Mantas Kairys 600 m prabėgo per 2:24.3 min. ir pelnė devintąją vietą, o 60 m bėgime jis parbėgo šešioliktas (rez. 10.4 s).