Varžovai buvo stipresni

2012 m. vasario 28 dieną vyko antrasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Tornado komanda. Apylygė kova vyko pora minučių. Vėliau priešininkai įgijo 10 taškų pranšumą ir jį po truputį didino. Pirmas kėlinukas baigėsi varžovams pirmaujant 31-17. Antrame kėlinuke vyko apyligis žaidimas, po kėlinuko varžovų persvara sumažėjo vienu tašku 46-33. Tačiau trečiame kėlinuke įsismagino varžovų žaidėjas Ovidijus Bagdonas. Jo pastangomis po trečiojo kėlinuko varžovų persvara buvo 68-42. Trečio kėlinuko pabaigoje mūsų komandoje debiutavo tomas Rėzgis. Tomas nedrąsiai, bet įsižaidė ir pradėjo rinkti taškus. O ketvirto kėlinio pabaigoje, pataikė ir vienintelį mūsų komandos tritaškį bei pakėlė visus susirinkusius žiūrovus iš savo vietų. Tornado nugalėjo rezultatu 86-63 (17-31; 16-15; 9-22; 21-18). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Mantas Šarauskas pelnęs 14 taškų, kaip liūtas kovojęs Renatas Jokubauskis įmetė 13 taškų, 11 taškų pridėjo Tomas Bielskis, jo bendravardis Rėzgis įmetė 9 taškus, Rolandas Jovaiša ir Ramūnas Lipnickas surinko po 6 taškus, Zenonas Šerkšnys pridėjo 4 taškus. Šiose varžybose komandai dėl skrandžio problemų negalėjo padėti Arnas Lukošaitis.