Pamokė

2013 m. kovo 12 dieną vyko ketvirtasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su praėjusių metų nugalėtoja Antivirus komanda. Mūsiškiai rungtynių pradžioje nesugebėjo pelnyti taškų, kuo pasinaudoję varžovai įgijo dviženklę persvarą. Sėkmingai sužaidus kėlinuko pabaigą atsilikinėjome 11-23. Antrame kėlinuke varžovai didino skirtumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 44-18. Trečiame kėlinuke varžovai ėmė spausti po visą aikštelę ir rengti žaibiškas atakas, ko pasekoje, skirtumas dar labiau išaugo 75-36. Ketvirtame kėlinuke Antivirus ir toliau įrodinėjo savo meistriškumą bei nugalėjo rezultatu 104-63 (23-11; 21-7; 31-18; 29-27). Tikėkimės, kad po šios geros pamokos, judėsime į priekį ir kitose varžybose kovosime dėl pergalės. Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo puikiai gynyboje ir puolime dirbęs Zenonas Šerkšnys pelnęs 15 taškų. Pagaliau dviženklį taškų skaičių surinko Ramūnas Lipnickas sukrapštęs 14 taškų. Renatas Jokubauskis įmetė 9 taškus, Rolandas Jovaiša surinko 8 taškus, Zigmantas Šerkšnys pridėjo 4 taškus, Tomas Bielskis pelnė 2 taškus. Taškų nesurinko tik Tomas Rėzgis.