Tradicinės vaikų varžybos Aukščiau, greičiau, toliau

2014 m. vasario 7 dieną Šiauliuose vyko devintosios Sidabrinis medis vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos Aukščiau, greičiau, toliau, kurias organizuoja Šiaulių rajono sporto klubas Lukas ir Šiaulių miesto bėgimo klubas Stadija. Į varžybas susirinko apie 200 lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir keturi sporto klubo Lukas jaunieji bėgikai. Geriausiai sekėsi Žygimantui Vaitekaičiui, kuris 1000 m įveikė per 3:47.07 min ir iškovojo šeštąją vietą berniukų tarpe. 600 m bėgime tarp berniukų dvyliktas finišavo Mikas Montvilas (rez. 2:18.70 min.). Jo sesė Juana tą patį nuotolį įveikė per 2:21.78 min. ir buvo devinta tarp mergaičių. Taip pat ji startavo ir 60 m bėgime, kur tenkinosi dvidešimt devintąja vieta (rez. 10.15 s). Agnė Vrubliauskaitė šiame nuotolyje liko keturiasdešimt trečia (rez. 11.05 s). 200 m bėgime Agnė buvo diskvalifikuota už taisyklių pažeidimą. Visi startavę dalyviai gavo lipdukus su varžybų atributika. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Sidabrinio medžio taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais.