Pralaimėjimas po fantastiškų varžovų metimų

2014 m. kovo 4 dieną vyko penktasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Statyba komanda. Nuo pirmų minučių bandėm paspausti varžovus. Nors varžovai ir darė klaidas, tačiau mes savo šansų neišnaudojom, o gynyboj neapsigynėm. Pirmas kėlinukas baigėsi varžovams pirmaujant 21-17. Antrame kėlinuke pagerinome gynybą, tačiau puolimas buvo statiškas, neįmetėm iš patogių padėčių. Toks žaidimas buvo parankus statybininkams, kurie pataikė keletą sudėtingų metimų ir po dviejų kėlinių pirmavo 34-27. Trečiame kėlinuke pabandėme neleisti varžovams kvėpuoti, tačiau jie metė fantastiškus metimus per rankas, ko pasekoje, skirtumas beveik nemažėjo. Po trečiojo kėlinuko varžovų persvara buvo 56-51. Ketvirto kėlinuko pradžioje niekas nesikeitė. Skirtumas išliko stabilus 6-8 taškai. Pabaigoje kėlinio kibome į lemiamą šturmą ir likus porai minučių skirtumas buvo 2 taškai. Likus keletui sekundžių dar bandėme varžovus stabdyti pražangomis ir mesti tritaškius. Tačiau Statybos vyrukai beveik neklydo nuo baudų metimo linijos ir pelnytai nugalėjo rezultatu 73-66 (21-17; 13-10; 22-24; 17-15). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Ramūnas Lipnickas ir Arnas Lukošaitis surinkę po 18 taškų. 15 taškų pridėjo Zigmantas Šerkšnys, 10 įskraidino Lukas Girdvainis, 3 pelnė Karolis Bolskis, o Ignas Motuzas sukrapštė 2 taškus.