Košmariškas ketvirtasis kėlinukas

2014 m. kovo 7 dieną vyko šeštasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Tornado komanda. Pradžioje išėjome šiek tiek apsnūdę, kuo pasinaudojo užsivedę varžovai ir nutolo dviženkle persvara. Kėlinio pabaigoje šiek tiek pavyko priartėti, tad pirmas kėlinukas baigėsi varžovams pirmaujant 14-6. Antrame kėlinuke supančiojom priešininkus gynyboje ir žaibiškomis atakomis tirpdėme persvarą, o kėlinuko pabaigoje išsiveržėme į priekį. Po dviejų kėlinių 26-21 mūsų naudai. Trečiame kėlinuke apsukų nemažinome, o varžovai niekaip nerado priešnuodžių prieš tokį mūsų žaidimą. Po trečiojo kėlinuko mūsų persvara buvo dviženklė 42-29! Tačiau ketvirtame kėlinyje pradėjo rastis spragos mūsų gynyboje, o ir puolime nesisekė. Varžovai po truputį ėmė alsuoti į nugarą, o kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai. Bandėme gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie nekrito. Pralaimėjome po košmariško ketvirtojo kėlinio Tornado vyrukams rezultatu 47-55 (6-14; 20-7; 16-8; 5-26). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Zigmantas Šerkšnys surinkęs 15 taškų. Arnas Lukošaitis pelnė 13 taškų, 12 taškų pridėjo Lukas Girdvainis, 7 taškus įsūdė Ramūnas Lipnickas.