Puikūs startai Kaune

2014 m. balandžio 27 dieną Kaune vyko antrasis Kauno pusės maratono bėgimas ir antrasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės bėgimas. Į šias varžybas susirinko gausus būrys bėgikų iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir penki sporto klubo Lukas bėgikai. 500 metrų vaikų bėgime startavo jaunasis Adomas Jakimavičius, tačiau iki nugalėtojų pakylos jam šiek tiek pritrūko. Simonas Steponavičius varžėsi 5 km bėgime ir šį nuotolį įveikęs per 16:13.5 min. tapo absoliučiu nugalėtoju. 5 km Fun Run bėgime startavo ir Zenonas Šerkšnys. Šiame bėgime oficialūs laikai nefiksuojami ir vietos neskaičiuojamos (Zenonas finišavo vienas pirmųjų). Tomas Rėzgis ir Arnas Lukošaitis bėgo 10 km. Geriaus sekėsi Tomui, kuris nubėgo per 34:29.8 min. ir absoliučioje įskaitoje tenkinosi penktąja vieta, o grupėje iki 20 metų tapo nugalėtoju. Arnas bendroje įskaitoje finišavo septintas, o vyrų iki 40 metų grupėje buvo trečias (rez. 35:52.6 min.). Visi įveikę bet kokią distanciją gavo atminimo medalį su bėgimo atributika.