Simono trečia vieta ir trečias rankšluostis

2014 m. gegužės 4 dieną Panevėžyje vyko trečiasis Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės bėgimas. Į šias varžybas susirinko nemenkas bėgikų būrelis iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir penki sporto klubo Lukas bėgikai. Simonas Steponavičius varžėsi 5 km bėgime ir šį nuotolį įveikęs per 16:29 min. iškovojo trečiąją vietą absoliučioje įskaitoje ir pirmą amžiaus grupėje iki 20 metų. Kadangi Simonas dalyvavo jau trečiame etape, o prieš tai 2 buvo laimėjęs, tai ir šįkart dovanų gavo taurę (šiek tiek mažesnę) bei trečią tokį pat rankšluostį! 10 km bėgime startavo 4 mūsų klubiečiai. Nors ir ne kaip subėgo po kroso pavargęs Tomas Rėzgis, tačiau jam iš mūsiškių sekėsi geriausiai. 10 km nuotolį jis įveikė per 36:05 min. ir amžiaus grupėje iki 20 metų tapo nugalėtoju. Formą atgaunantis Linas Šalkauskas vyrų iki 40 metų amžiaus grupėje finišavo antras (rez. 36:21 min.). Šioje grupėje traumuotas Arnas Lukošaitis liko šeštas (37:42 min.), o Tomas Šalkauskas parbėgo dvidešimt ketvirtas (rez.54:09 min.).