Visa pakyla ir dar keletas medalių Šiaulių Olimpinėje dienoje

2014 m. gegužės 22 d. Šiauliuose šalia Šiaulių arenos vyko Šiaulių Olimpinės dienos varžybos. Jų metu vyko krepšinio, futbolo, tinklinio, regbio, sukarinta ir moksleivių bėgimo estafetės, pusės Olimpinės mylios (994 m), o taip pat lietuviškos Olimpinės mylios bėgimas (1988 m). Visų estafečių ilgis buvo 1988 m. Sukarintoje estafetėje nugalėtoja tapo (rez. 4:50.2 min.) Šiaulių apskrities VPK komanda, kurios sudėtyje startavo SK Lukas narys Tomas Bielskis. Moksleivių estafečių varžybose antra finišavo (rez. 5:02.7 min.) Stasio Šalkauskio gimnazijos komanda, kurios garbę gynė klubietis Zigmantas Šerkšnys. Treti buvo Saulėtekio gimnazistai, už kuriuos bėgo Tomas Rėzgis (rez. 5:03.6 min.). Pusės Olimpinės mylios bėgime tarp berniukų jaunesnių nei 12 metų nugalėtoju tapo Žygimantas Vaitekaitis (rez. 3:34.0 min.), penktas liko Nedas Ruibys (rez. 4:01.9 min.). Vaikinų nuo 14 iki 15 metų grupėje septintas parbėgo Valentas Stasaitis (rez. 7:09.8 min.), o Edvinas Šimkus liko vienuoliktas (rez. 8:51.6 min.). Vaikinų nuo 16 iki 19 metų grupėje mūsiškiai okupavo visą apdovanojimų pakyla. Greičiausias buvo ir nugalėtoju tapo Tomas Rėzgis (rez. 5:55.7 min.), antras buvo Simonas Steponavičius (rez. 5:55.9 min.), o Deividas Urbietis užėmė trečiąją vietą (rez. 6:02.2 min.). Vyrų nuo 20 iki 40 metų grupėje nugalėtoju tapo Tomas Bielskis (rez. 6:27.3 min.). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.