Dvi antros vietos antrajame Kauno maratone

2014 m. birželio 15 d. Kaune, Nemuno saloje, šalia Žalgirio arenos, vyko antrasis Kauno maratonas. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos bei Airijos, Austrijos, Baltarusijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Japonijos, JAV, Latvijos, Liuksemburgo, Pietų Korėjos, Rusijos ir Turkijos. Varžybose startavo ir keturi sporto klubo Lukas bėgikai. Dalyviai varžėsi penkiuose nuotoliuose. Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje startavo broliai Nerijus ir Justinas Križinauskai. Pastarasis finišavo antras, nuotolį įveikęs per 1:12:26 h. Nerijus distancijoje užtruko 1:36:27 h ir buvo šimtas penktas. 5 km nuotolyje, taipogi, antrąją vietą iškovojo Tomas Rėzgis (rez. 17:14 min.). Tomas pralaimėjo buvusiam klubiečiui dabar besitreniruojančiam Kaune Šarūnui Mockui. 10 km distancijoje (realiai apie 10,2 km) šeštas finišo liniją kirto Arnas Lukošaitis (rez. 36:43 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Tichės vandeniu 1, 2 arba 3 mėnesiams bei Impuls čekiais. Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika.