Priešinomės du kėlinius

2015 m. kovo 12 dieną vyko trečiasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Eksperimentas komanda. Šįkart į startinį ketvertą išėjo visas mūsų komandos jaunimas, nes vyresnieji dėl įvairių priežasčių atvykti negalėjo. Varžovai, matyt, neįvertino mūsų jaunimo, kurie nuo pat pirmų minučių su varžovais kovojo taškas į tašką. O baigiantis kėlinukui mūsiškiai įgijo nedidelę persvarą 24-20. Antrame kėlinuke varžovai bandė perlaužti rungtynių eigą, ir spūstelėjo mūsiškius, bet rimtai nusiteikęs mūsų jaunimas neleido varžovams lengvai persverti rezultato. Tačiau po dviejų kėlinių Eksperimentas išsiveržė į priekį 46-41. Trečiame kėlinuke sulaukėme pastiprinimo, pavėlavęs atlėkė Tomas Bielskis. Tačiau priešininkams tai buvo nė motais, jie ir toliau neleido ramiai kvėpuoti. Spausdami bei mesdami tolimus metimus, didino rezultatą. Po trečio kėlinuko 73-52. Ketvirto kėlinuko pradžia nieko nesiskyrė nuo trečiojo, varžovai ir toliau didino skirtumą. Nors du kėlinius ir priešinomės, tačiau pralaimėjo varžovams rezultatu 68-108 (24-20; 17-26; 11-27; 16-34). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Zigmantas Šerkšnys surinkęs 24 taškus, Mantas Jonaitis pridėjo 20 taškų, 16 taškų įgrūdo Ignas Motuzas, Tomas Rėzgis pridėjo 5 taškus, o Tomas Bielskis pelnė 3 taškus.