Geriausios varžybos prieš čempionus

2015 m. kovo 19 dieną vyko penktasis, paskutinis, Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su praėjusių metų čempione Kosmoso komanda. Pradžioje mūsiškiai buvo šiek tiek išsigandę, nesiklijavo žaidimas, o priešininkai tolo. Po minutės pertraukėlės vaizdelis aikštelėje pasikeitė. Pradėjome po truputį pataikyti ir apsiginti. Po pirmojo kėlinuko atsilikinėjome 14-20. Antrame kėlinuke vaizdas nesikeitė, varžovai truputį buvo geresni, tad po dviejų kėlinių kosmonautai pirmavo 36-25. Trečiame kėlinuke supančiojome varžovus gynyboje, o patys užpuolėme. Po trijų kėlinių iš varžovų persvaros liko tik trys taškai 43-40. Ketvirtajame kėlinuke mūsų komandos jaunimas ir toliau kovojo pagirtinai. Palaikomi gausiai susirinkusių žiūrovų, mūsiškiai nė neketino pasiduoti. Nors sužaidėme geriausias varžybas šiame sezone, tačiau teko pripažinti čempionų pranašumą rezultatu 57:50 (20-14; 16-11; 7-15; 12-10). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Zigmantas Šerkšnys ir Ignas Motuzas įmetę po 16 taškų. 10 taškų surinko Renatas Jokubauskis. Po 4 taškus pridėjo Mantas Jonaitis ir Aidas Rimkus.