Paleidom…

2016 m. kovo 1 dieną vyko pirmasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Tornado komanda. Nuo pat rungtynių pradžios varžovai šovė į priekį ir greit susikrovė dviženklį pranašumą. Beveik visi jų metimai pasiekė tikslą, o mūsiškiai buksavo. Pirmas kėlinukas baigėsi varžovams pirmaujant 27-14. Antrame kėlinuke supančiojom priešininkus gynyboje ir po truputį tirpdėme persvarą, tačiau fantastiški jų metimai neleido priartėti. Po dviejų kėlinių 53-40 varžovų naudai. Trečiame kėlinuke varžovai trūktelėjo į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sekėsi mūsiškiams. Po trečiojo kėlinuko pralaiminėjome 58-70. Ketvirtame kėlinyje pradėjome tirpdyti skirtumą, tačiau varžovai atsilaikė. Paleidom rungtynių pradžioje Tornado komandą ir pralaimėjome rezultatu 78-88 (14-27; 20-20; 18-17; 20-18). Taškus mūsų komandai pelnė visi aikštėje pasirodę žaidėjai. Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo po 18 taškų pelnę Mantas Jonaitis (ketvirto kėlinuko pabaigoje plyšo čiurnos raiščiai) ir Ignas Motuzas. Ramūnas Lipnickas surinko 17 taškų. Mindaugas Katkus įgrūdo 8 taškus. Arnas Lukošaitis pridėjo 6 taškus. Gytis Stankevičius įskraidino 5 taškus. Šarūno Mockaus sąskaitoje 4 taškai, o Tomas Bielskis sukrapštė 2 taškus.