Raktas į pergalę – gera gynyba

2016 m. kovo 15 dieną vyko trečiasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiame ture Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda savo jėgas išbandė su Kelininkai komanda. Pradžioje rungtynių kova vyko taškas į tašką. Nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Po pirmo kėlinio pirmavome rezultatu 17-15. Antrame kėlinuke mūsiškiai dažniau buvo priekyje. Ir toliau vyravo apylygis žaidimas. Į didžiąją pertrauką išėjome pirmaudami 28-25. Trečiajame kėlinuke mūsiškiai po truputį didino persvarą. Po kėlinuko Kelininkų komandos deficitas išaugo iki devynių taškų 41-32. Ketvirtame kėlinyje varžovai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie nekrito. Mes protingai išlaikėme persvarą iki rungtynių pabaigos. Raktas į pergale buvo gera gynyba. Rungtynes laimėjome rezultatu 52-39 (17-15; 11-10; 13-7; 11-7). Visi pabuvoję aikštėje sulošė puikiai. Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose ir vėl buvo Ignas Motuzas įmetęs 17 taškų. Ovidijus Bagdonas pelnė 12 taškų, Ramūnas Lipnickas surinko 8 taškus, Gytis Stankevičius įskraidino 6 taškus, 5 taškus pridėjo Mantas Jonaitis, o Šarūnas Mockus – 4 taškus.