Priešinomės du su puse kėlinio

2016 m. kovo 22 dieną vyko ketvirtasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su praėjusių metų čempionų pagrindu susibūrusia Rimti komanda. Pirmo kėlinio pradžioje varžovai šovė į priekį, tačiau mūsiškiai neišsigando tituluotų varžovų ir persvėrė rezultatą savo naudai. Varžovams nelabai krito, tad po kėlinio pirmavome 18-10. Antrame kėlinuke priešininkai nutarė nebejuokauti ir užspaudė mus gynyboje. Mūsiškiai sunkiai rinko taškus, tačiau ir varžovai neblizgėjo. Po dviejų kėlinių vis dar priekyje 28-26. Trečiame kėlinuke varžovai užspaudė mus dar rimčiau ir kėlinio viduryje persvėrė rezultatą savo naudai. Po trečiojo kėlinuko jų persvara buvo 40-35. Ketvirtame kėlinyje priešininkai visas atakas ėmė regzti per priekinę liniją, ko pasekoje, skirtumas vis augo. Taigi, nors ir priešinomės du su puse kėlinio, tačiau pralaimėjome komandai Rimti rezultatu 62-43 (10-18; 16-10; 14-7; 22-8). Rezultatyviausiai mūsų komandoje šiose varžybose žaidė Ignas Motuzas pelnęs 12 taškų. Šarūnas Mockus pridėjo 11 taškų. Po 8 taškus surinko Ovidijus Bagdonas ir Ramūnas Lipnickas, o Tomas Bielskis ir Mindaugas Katkus sukrapštė po 2 taškus.