Pralaimėjimą lėmė klaidos ir silpna gynyba

2015 m. balandžio 5 dieną vyko paskutinis penktasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Pensininkai komanda. Šįkart mūsų buvo mažokai, tačiau nuo pat pirmų minučių su varžovais kovojome taškas į tašką. Kėlinio viduryje varžovai įgijo nedidelę persvarą, o jo pabaigoje, po mūsiškių klaidų, persvarą dar padidino 23-14. Antrame kėlinuke varžovai bandė pabėgti, tačiau mūsiškiai nepasidavė. Po dviejų kėlinių Pensininkai buvo priekyje 45-34. Trečiame kėlinuke, gavę pylos, mūsiškiai pradėjo geriau gintis, ko pasekoje, skirtumas nežymiai aptirpo. Po trečio kėlinuko varžovai pirmavo 53-46. Ketvirto kėlinuko pradžioje mūsiškiai ir toliau kibiai gynėsi bei buvo sumažinę skirtumą iki 5 taškų. Tačiau varžovai išnaudojo mūsų klaidas ir silpną gynybą bei pelnytai nugalėjo rezultatu 73-58 (23-14; 22-20; 8-12; 20-12). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Ignas Motuzas surinkęs 20 taškų, Šarūnas Mockus pelnė 12 taškų, Mantas Jonaitis pridėjo 10 taškų, 9 taškus įsūdė Ramūnas Lipnickas, o Mindaugas Katkus pelnė 7 taškus.