Septyni medaliai rajono vaikų pirmenybėse

2016 m. gegužės 5 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų, gim. 2003-2004 m., pirmenybės. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš viso Šiaulių rajono. Šiose varžybose startavo ir dešimt Šiaulių rajono sporto klubo Lukas atstovų. Mergaičių 600 metrų bėgimo nugalėtoja tapo Agnė Vrubliauskaitė (rez. 2:13.2 min.). Kamuoliuko metimo rungtyje Agnė liko aštuoniolikta (rez. 17.75 m.). Mergaičių 60 m bėgime ketvirtąja vieta tenkinosi Kornelija Šimkevičiūtė (rez. 10.0 s), 300 m bėgime ji buvo devinta (rez. 57.6 s). Dvejose rungtyse tarp berniukų nugalėtoju tapo Klaudijus Kačkis: 300 m bėgimą jis įveikė per 46.7 s, o kamuoliuką numetė 53.18 m. Berniukų 1000 m bėgime pirmas finišo liniją kirto Žygimantas Vaitekaitis (rez. 3:22.5 min.), o 300 m bėgime jis liko penktas (rez. 50.4 s). Eimantas Zanizdra 1000 m bėgime finišavo antras (rez . 3:22.7 min.), o kamuoliuko metime buvo šeštas (rez. 45.82 m). Nepralenkiamas tarp berniukų bėgusių 600 m buvo Mikas Montvilas (rez. 1:51.8 min.), 300 m bėgime jis pasitenkino šeštąja vietą (rez. 51.7 s). 300 m bėgime sidabro medaliu pasidabino Ignas Jonaitis (rez. 49.1 s), o kamuoliuko metime jis pasikuklino ir liko tik šešioliktas (rez. 38.52 m). 3 kg rutulio stūmimo rungtyje Matas Baura užėmė šeštąją vietą (rez. 7.65 m), Deividas Rastokas buvo septintas (rez. 7.50 m), o Rokas Milašauskas liko devintas (rez. 6.37 m). Matas dar startavo 600 m bėgime ir iškovojo devintąją vietą (rez. 2:17.6 min.), o Deividas parbėgo vienuoliktas (rez. 2:20.5 min.). Rokas kamuoliuką numetė 26.18 m ir tenkinosi dvidešimt penktąja vieta. Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais.