Su medaliais Šiauliuose

2016 m. birželio 2-3 dienomis Šiauliuose vyko Šiaulių lengvosios atletikos atviras čempionatas ir jaunimo iki 20 metų (gim. 1997 m. ir jaunesnių) atviros pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Robertas Vališauskas startavo abi dienas. Pirma dieną 1500 m bėgime, jis nuotolį nubėgo per 4:05.65 min. ir tapo nugalėtoju jaunuolių tarpe, o tarp vyrų liko antras. Antrą dieną Robertas įveikė 800 m distanciją (rez. 1:58.39 min.) ir liko antras jaunuolių tarpe, o tarp vyrų tenkinosi ketvirtąja vieta. Du bronzos medalius tarp vyrų iškovojo abi dienas startavęs Simonas Steponavičius. Pirmą dieną jis 400 m distanciją įveikė per 52.89 s, o antrą dieną 800 m bėgimą – per 1:58.27 min. 800 m bėgime antras tarp vyrų finišavo Šarūnas Mockus (rez. 1:55.65 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.