Du Roberto bronzos medaliai suaugusiųjų čempionate Klaipėdoje

2017 m. vasario 17-18 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės bei Klaipėdos taurės varžybos. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Normatyvus įvykdė ir varžybose startavo trys Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną jie visi varžėsi 1500 m bėgime. Geriausiai sekėsi Robertui Vališauskui, kuris pasidabino bronzos medaliu (rez.4:05.11 min.), ketvirtąja vieta tenkinosi Tomas Rėzgis (rez. 4:06.00 min.), o Simonas Steponavičius liko devintas (rez. 4:19.09 min.). Antrą dieną Simonas reabilitavosi 800 m bėgime ir finišo liniją kirto šeštas (rez. 2:01.12 min.). 3000 m bėgime sėkmė šypsojosi Robertui, kuris finišo tiesiojoje 0,02 s įveikė varžovą iš Marijampolės ir pasidabino antru bronzos medaliu (rez. 8:53.80 min.). Šio bėgimo nebaigė Tomas, nusiėmęs likus trims ratams. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 3896 taškus ir užėmė penktąją vietą rajonų grupėje. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir gėlėmis.