Trys medaliai kolegijų varžybose

2018 m. kovo 7 d. Šiaulių manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” nariai: Simonas Steponavičius – Šiaulių valstybinės kolegijos komandos sudėtyje ir Robertas Vališauskas – Kauno kolegijos komandos sudėtyje. 1000 m bėgime antrąją vietą iškovojo Robertas, nuotolyje užtrukęs 2:40.22 min, o Simonas tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 2:52.22 min.). 300 m nuotolyje Simonas tapo nugalėtoju, nuotolį įveikęs per 40.23 s. Bronza Simonas pasidabino kartu su komandos draugais įveikę estafetę 4×200 m (rez. 1:48.02 min.). Dalyviai komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Komandai buvo skaičiuojami dešimt geriausių rezultatų. Ir čia geriau sekėsi Šiaulių valstybinei kolegijai, kuri surinko 6340 taškų ir užėmė trečiąją vietą, o Kauno kolegija surinko 6324 taškus ir tenkinosi ketvirtąja vieta.