Penki medaliai Šiaulių rajono vaikų pirmenybėse

2018 m. gegužės 14 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų, gimusių 2005-2006 m., pirmenybės. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš Šiaulių rajono. Šiose varžybose startavo ir dešimt Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bei Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” atstovų. Dvejose rungtyse tarp mergaičių nugalėtoja tapo Sonata Ananeva: 60 m bėgimą ji įveikė per 8.5 s, o kamuoliuko metime įrankį švystelėjo 38.66 m. Mergaičių 60 m bėgime Romena Pataj užėmė penktąją vietą (rez. 9.5 s), o 300 m bėgime ji iškovojo pirmąją vietą (rez. 55.5 s). Aistė Lesčiauskaitė kamuoliuko metimo rungtyje tarp mergaičių tenkinosi penktąja vieta (rez. 31.30 m.). Mergaičių 60 m bėgime Beata Cinskaitė buvo devinta (rez. 9.8 s). Taip pat devinta mergaičių šuolio į toli rungtyje liko ir Ugnė Čepulytė (rez. 3.74 m). Apšilęs 60 m bėgime tarp berniukų, kur užimta devinta vieta (rez. 9.3 s), Matas Gegeckas nugalėjo 300 m bėgime (rez. 51.9 s). Berniukų 600 m bėgime šeštas finišo liniją kirto Dominykas Zanizdra (rez. 2:07.4 min.), o kamuoliuko metime jis iškovojo trečiąją vietą (rez. 47.73 m). 600 m bėgime tarp berniukų dešimtas liko Danas Šidlauskas (rez. 2:14.3 min.). Berniukų 1000 m bėgime ketvirtąja vieta tenkinosi Brajanas Gutierrez Pažėra (rez. 3:57.2 min.), o Gustas Rupeikis finišavo penktas (rez. 4:17.1 min.) Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais.