Keturiolika apdovanojimų Šiaulių rajono pirmenybėse

2018 m. gegužės 21 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos jaunučių (gim. 2003-2004 m.), jaunių (gim. 2001-2002 m.) ir jaunimo (gim. 2000 m. ir vyresni) pirmenybės. Į jas susirinko dalyviai iš Kuršėnų, Meškuičių, Bazilionų, Drąsučių ir Ginkūnų. Šiose varžybose startavo ir vienuolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” atstovų. Jaunučių merginų 100 m bėgime trečia liko Emilija Gegeckaitė, parengiamajame bėgime nuotolį įveikusi per 15.0 s, finale buvo diskvalifikuota už priešlaikinį startą. 1500 m bėgime Emilija užėmė pirmą vietą (rez. 7:01.3 min.). Jaunučių merginų 400 m bėgime antra finišavo Kornelija Šimkevičiūtė (rez. 1:22.5 min.), o 100 m bėgime ji liko dešimta (rez. 16.2 s). Jaunių merginų 400 m bėgime trečia parbėgo Gabrielė Klemenytė (rez. 1:31.0 min.), o 100 m bėgime tenkinosi šeštąja vieta (rez. 16.7 s). Pirma tarp jaunių merginų ir absoliučioje įskaitoje 800 m distancijoje finišo liniją kirto Rimantė Tamašauskaitė (rez. 2:56.0 min.). Dvi pirmas vietas tarp jaunučių vaikinų iškovojo Eimantas Zanizdra: 200 m bėgime (absoliučioje įskaitoje trečias) sugaišta 27.2 s, o 800 m nuotolyje (absoliučioje įskaitoje antras) – 2:19.3 min. 1 kg disko metimo rungtyje Eimantas buvo penktas (rez. 23.08 m). Jaunučių vaikinų 100 m bėgime nugalėtoju tapo (absoliučioje įskaitoje antras) Klaudijus Kačkis (rez. 12.8 s). 400 m bėgime Klaudijus tenkinosi trečiąja vieta (rez. 1:00.3 min.). Jaunučių vaikinų 800 m bėgime antras finišavo (absoliučioje įskaitoje trečias) Mikas Montvilas (rez. 2:20.7 min.). 200 m bėgime Mikas liko septintas (rez. 29.4 s). 3000 m bėgime atkaklioje kovoje varžovui finišo tiesiojoje pralaimėjęs Matas Baura užėmė antrąją vietą (absoliučioje įskaitoje trečias), nuotolį įveikęs per 11:36.6 min. 1 kg disko metime Matas pasitenkino ketvirtąja vieta (rez. 23.74 m). 3000 m bėgime trečias tarp jaunučių parbėgo Žygimantas Vaitekaitis (rez. 11:42.0 min.). Be apdovanojimo negrįžo ir Deividas Rastokas, kuris 500 g ieties metime tarp jaunučių užėmė trečiąją vietą (rez. 31.15 m), o 1 kg disko metime buvo šeštas (rez. 21.03 m). Jaunių vaikinų 700 g ieties metime nugalėtoju tapo Vitgardas Lešinskas (rez. 38.83 m). Šuolio į tolį rungtyje Vitgardas liko be rezultato ir be vietos, lakstydamas iš tolio sektoriaus į ieties sektorių ir atlikęs tik vieną nesėkmingą šuolį. Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio diplomais, o absoliučios įskaitos laimėtojai – medaliais.