Nijolės ir Vido startas Norvegijoje

2019 m. balandžio 27 d. Bergene vyko „Fjordkraft Bergen City Marathon” bėgimo varžybos. Jose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” nariai Nijolė ir Vidas Kriščiūnai. Nijolės mintys po varžybų: „Pilni gerų įspūdžių sugrįžome iš Norvegijos mieste Bergene vykusio „Fjordkraft Bergen City Marathon”. Tai labai didelė šio miesto sporto šventė. Norvegija yra labai sportiška šalis. Be maratono vyko ir pusės maratono, 5 km ir 2 km bėgimas skirtas vaikams. Oras bėgimui buvo nuostabiai gražus. Iš ryto buvo 11 laipsnių šilumos. Saulutė nešvietė, tad bėgti buvo nekaršta. Mes bėgome puse maratono. Bėgome vieną ratą labai vaizdingomis ir kalnuotomis Bergeno vietomis. Teko pakilti į 122 metrų aukštį. Bėgdami grožėjomės neapsakomo grožio vaizdais. Bėgantys maratoną bėgo du ratus. Dalyvių bėgančių pusę maratono buvo 4558. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes kas 5 metai. Aš tarp trasą įveikusių 70 dalyvių 55-59 metų amžiaus grupėje užėmiau 18 vietą. Mano laikas 2:04:05 val. Tarp 1687 moterų bėgusių pusę maratono, užėmiau 660 vietą, o bendroje įskaitoje įskaitant ir vyrus likau 2719 iš 4558 dalyvavusių. Vidas amžiaus grupėje tarp 152 dalyvių liko 102. Jo laikas 2:04:04 val. Tarp 2871 vyrų liko 2058 ir bendroje įskaitoje buvo 2716. Mes labai džiaugiamės, kad lengvai įveikėme šio nuostabaus grožio miesto pusę maratono.”