Viktorijos pergalė Vilniuje

2019 m. rugsėjo 8 d. Vilniaus senamiestyje, Katedros aikštėje, buvo duotas startas šešioliktajam „Danske Bank Vilniaus maratonui”. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir trylika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikų. Dalyviai varžėsi septyniuose nuotoliuose: 42,195 km, 21,098 km, 10 km, 5 km, 2 km, 1 km ir 200 m vaikų bėgimas. Maratono (42,195 km) distancijoje Tomas Klusas tarp vyrų finišavo septyniasdešimt penktas (rez. 3:15:32 val.), o Ilja Jakimčiuk parbėgo du šimtai keturiasdešimt ketvirtas (rez. 3:46:22 val.). Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje trisdešimt ketvirtąją vietą tarp moterų užėmė Renata Macijauskienė (rez. 1:39:31 val.), o Nijolė Kriščiūnienė liko du šimtai šešiasdešimt septinta (rez. 2:06:01 val.). Tarp vyrų dvidešimt pirmas finišo liniją kirto Remigijus Zalumskis (1:19:32 val.), Tadas Baranauskas finišavo keturiasdešimtas (rez. 1:22:19 val.), Rolandas Jakštas užėmė septyniasdešimtąja vietą (rez. 1:25:21 val.), Edvinas Kožkus buvo devyniasdešimt šeštas (rez. 1:27:33 min.), Nerijus Kržinauskas – šimtas trisdešimt šeštas (rez. 1:30:32 val.), o Vidas Kriščiūnas parbėgo tūkstantis dvidešimt ketvirtas (2:04:31 val.). 10 km distancijoje tarp moterų nugalėtoja tapo Viktorija varnagirytė (rez. 38:21 min.). Tame pačiame nuotolyje penkioliktas tarp vyrų finišo liniją kirto Dainius Gorskis (rez. 37:54 min.), o keturiasdešimt penktas buvo Romas Jurėnas (rez. 43:19 min.). Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis). Maratono ir pusmaratonio 1 – 6 vietas, o 10 ir 5 km bėgimo, 1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti taurėmis, diplomais bei rėmėjų prizais. 1 ir 2 km bėgime 1 vietą užėmę moksleiviai apdovanoti taurėmis ir diplomais.