Du Roberto medaliai suaugusiųjų čempionate Klaipėdoje

2020 m. vasario 21-22 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų ir jaunimo iki 20 metų čempionatai. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną Robertas Vališauskas varžėsi 1500 m bėgime ir nuotolį įveikęs per per 3:58.73 min. pasidabino sidabro medaliu, nusileisdamas tik nacionalinio rekordo savininkui šioje rungtyje Simui Bertašiui. Antrą dieną Robertas startavo 800 m bėgime ir distancijoje sugaišęs 1:56.95 min. iškovojo trečiąja vieta. Antra dieną tokio rango varžybose 3000 m bėgime debiutavo Mikas Montvilas. Nuotolį įveikęs per 9:52.96 tarp suaugusiųjų užėmė penkioliktą vietą, o jaunimo tarpe buvo šeštas. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 1797 taškus ir užėmė devintąją vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojai dar ir LLAF kalendoriais.