Viktorija trečia Vilniuje

2020 m. rugsėjo 12-13 d. Vilniaus senamiestyje, Katedros aikštėje, buvo duotas startas septynioliktajam „Danske Bank Vilniaus maratonui”. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Dalyviai varžėsi šešiuose nuotoliuose: 42.195 km, 21.098 km, 10 km, 5 km, 1 km ir 200 m vaikų bėgimas. Maratono (42,195 km) distancijoje Marius Ignotas tarp vyrų finišavo dvyliktas (rez. 2:49:55 val.). Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje trečią vietą tarp moterų užėmė Viktorija Varnagirytė (rez. 1:18:26 val.). Tarp vyrų septynioliktas finišo liniją kirto Remigijus Zalumskis (1:20:40 val.), o Ilja Jakimčiuk parbėgo devyniasdešimt penktas (rez. 1:32:26 val.). 5 km distancijoje tarp moterų devinta finišavo Renata Macijauskienė (rez. 22:18 min.). Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis). Maratono ir pusmaratonio 1 – 6 vietas, o 10 ir 5 km bėgimo, 1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti taurėmis, diplomais bei rėmėjų prizais.