Visi su asmeniniais LAF taurės varžybose

2023 m. sausio 28 dieną renovuotame Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sporto klubų komandinės varžybos. Šiose varžybose startavo beveik visi pajėgiausi Lietuvos sportininkai. Tarp jų dalyvavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. 1500 m bėgime tarp vyrų ketvirtąją vietą užėmė Deividas Rastokas, nuotolį nubėgęs per 4:14.81 min. (asmeninis rekordas). 3000 m bėgime tarp vyrų trečias finišavo Robertas Vališauskas, nuotolį įveikęs per 8:14.69 min. (asmeninis rekordas). Robertas pralaimėjo Lietuvoje seniai nepralaiminčiam Simui Bertašiui ir savo dabartiniam partneriui-treneriui Justinui Beržanskiui. Šiame nuotolyje asmeninį rekordą gerino ir Matas Baura (rez. 9:17.96 min.), pelnydamas keturioliktą vietą. Dėl traumų varžybose nestartavo, tačiau iš tribūnų dalyvius palaikė, Mikas Montvilas ir Viktorija Varnagirytė. Kompaniją jiems palaikė ir patirtį kaupiantis Arijus Kulevičius. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 2468 taškus, kas leido pelnyti šeštą vietą rajonų grupėje. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti stikliniais prizais ir LLAF kalendoriais.
Išskirtinė padėka skrieja Grigui Petraičiui, Jurgitai Petrutytei ir Eitautei Pauliukevičiūtei, kurie jau ne pirmą kartą padovanojo dėvėtus širdies ritmo matuoklius. Šie prietaisai dar labiau padės tobulėti mūsų jauniesiems klubiečiams. Ačiu…