Galybė apdovanojimų Šiaulių rajono pirmenybėse

2023 m. gegužės 30 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos jaunučių (gimusių 2008-2009 m.), jaunių (gimusių 2006-2007 m.) ir jaunimo (gimusių 2005 m. ir vyresnių) pirmenybės. Į jas susirinko dalyviai iš Kuršėnų, Kužių, Meškuičių ir Ginkūnų. Šiose varžybose startavo ir vienuolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ atstovų. Jaunutė Rugilė Pargalgauskaitė startavo dvejose rungtyse: 800 metrų bėgimo rungtyje jaunučių grupėje ir bendroje įskaitoje ji iškovojo trečiąją vietą (rez. 2:57.9 min.), o 400 metrų bėgimo rungtyje tarp jaunučių ji, taipogi, užėmė trečiąją vietą (rez. 1:15.7 min.). Gabija Sedekerskytė šuolio į tolį rungtyje tapo nugalėtoja jaunučių ir bendroje įskaitoje nušokusi 4.37 metro. Viltė Tamošaitytė startavo dvejuose rungtyse: šuolio į tolį rungtyje, jaunučių ir bendroje įskaitoje ji užėmė antrąją vietą (rez. 4.30 m.), o 100 metrų bėgimo rungtyje ji, taipogi, finišavo antra jaunučių ir bendroje įskaitose (rez. 14.4 sek.). Aurėja Žalandauskaitė startavo 800 metrų bėgimo rungtyje, kur tarp jaunučių tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 3:03.1 min.). Denisė Nakaitė startavo trijose rungtyse: 100 metrų bėgime tarp jaunučių ji atbėgo trečia (rez. 15.0 sek.), 400 metrų bėgime, tarp jaunučių ji buvo antra, o bendroje įskaitoje trečia (rez. 1:12.8 min.), šuolyje į tolį – užėmė septintąją vietą (rez. 3.93 m.). Melana Asačiova, taipogi, startavo trijose rungtyse: 200 metrų bėgime tarp jaunučių ji liko dešimta (rez. 35.8 sek.), 400 metrų bėgime tarp jaunučių ji atbėgo penkta (rez. 1:26.6 min.), o 800 metrų bėgime tarp jaunučių ji užėmė septintąją vietą (rez. 3:23.8 min.). Arijus Kulevičius startavo 1500 metrų bėgimo rungtyje, kur distancijoje užtrukęs 4:53.8 min. užėmė antrąją vietą tarp jaunučių, o bendroje įskaitoje buvo trečias. Vilius Ščerbakovas startavo 400 metrų bėgime, kur tarp jaunučių iškovojo antrąją vietą (rez. 1:00.5 min.). Airidas Vilimas startavo dvejose rungtyse: 100 metrų bėgime jis tapo nugalėtoju jaunučių amžiaus grupėje (rez. 12.5 sek.), o šuolio į aukštį rungtyje jis užėmė antrąją vietą tarp jaunučių ir trečiąją vietą bendroje įskaitoje (rez. 1.60 m.). Aredas Domarkas irgi startavo dvejose rungtyse: 200 metrų bėgime jis užėmė antrąją vietą tarp jaunių, o bendroje įskaitoje finišavo trečias (rez. 27.3 sek.), o 1500 metrų bėgime jis tapo nugalėtoju ir jaunių ir bendroje įskaitoje, nuotolyje sugaišęs 4:50.6 min. Šarūnas Vaitkus startavo 100 metrų bėgime ir rutulio stūmime: bėgdamas jis užtruko 14.1 sek. ir užėmė dvyliktąją vietą tarp jaunučių, o stumdamas 4 kilogramų rutulį jis iškovojo antrąją vietą tarp jaunučių ir trečiąją vietą bendroje įskaitoje (rez. 11.72 m.). Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio diplomais, o bendros įskaitos laimėtojai – medaliais.