Keli prizininkai ir masiškiausio klubo prizas Šiaulių bėgime

2023 m. rugsėjo 23 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių bėgimas 2023. Orelis buvo niūrus, protarpiais lijo lietus ir buvo debesuota. Dalyviai galėjo rinktis iš keleto nuotolių. Vaikai bėgo 700 metrų distanciją. Šioje distancijoje dalyvavo keletas mūsiškių laikai ir vietos nebuvo fiksuojami. Vyresnieji galėjo rinktis startuoti 1236 m, 5 km ir 10 km distancijose. 1236 metrų distancijoje startavo Aušra Krasauskaitė, kuri finišavo antra tarp moterų (laikai nebuvo fiksuojami). 5000 metrų distancijoje, tarp vyrų, startavo ir antrąją vietą užėmė Justinas Križinauskas. Toje pačioje distancijoje moterų grupėje po 1236 metrų rungties startavusi Aušra, finišavo trečia (laikai 5 km distancijoje, taipogi, nebuvo fiksuojami). Pagrindiniame 10 km nuotolyje startavo net keturiasdešimt du Šiaulių rajono sporto klubo “Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Vyrų grupėje aštuntą vietą užėmė, treniruotę daręs, Mikas Montvilas (rez. 37:58 min.), keturioliktas šioje grupėje parbėgo Dainius Gorskis (rez. 41:08 min.), jaunasis bėgikas Arijus Kulevičius finišavo šešioliktas (rez. 41:24 min.), Dainius Matuliokas užėmė dvidešimt pirmą vietą (rez. 43:42 min.), Adomas Šambaras parbėgo dvidešimt septintas (rez. 46:11 min.), Airidas Vilimas finišavo dvidešimt devintas (rez. 46:48 min.), Tomas Bajorūnas tenkinosi trisdešimta vieta (rez. 47:03 min.), Vilius Ščerbakovas finišo liniją kirto trisdešimt trečias (rez. 47:27 min.), Simonas Vanagas parbėgo už Viliaus ir liko trisdešimt ketvirtas (rez. 47:32 min.), Edvinas Prociukas parbėgo trisdešimt šeštas (rez. 47:38 min.), Vytautas Brijūnas užėmė keturiasdešimt devintą vietą (rez. 49:51 min.), Rimgaudas Bučinskas tenkinosi šešiasdešimt aštunta vieta (rez. 52:02 min.), Kajus Dautaras finišavo už Rimgaudo šešiasdešimt devintas (rez. 52:07 min.), seniai matytas varžybose Tomas Bielskis parbėgo septyniasdešimt devintas (rez. 52:47 min.), Romas Jurėnas užėmė aštuoniasdešimtą vietą (rez. 52:52 min.), sirguliuojantis Aredas Domarkas parbėgo aštuoniasdešimt penktas (rez. 53:32 min.), Alenas Trubnikovas finišavo devyniasdešimt pirmas (rez. 54:03 min.), Algirdas Balčiūnas parbėgo šimtas antras (rez. 54:53 min.), o Artūras Vestartas finišavo šimtas šeštas (rez. 55:07 min.), Kęstutis Vaitekaitis finišo liniją kirto šimtas septintas (rez. 55:16 min.), Martynas Vaičekauskis parbėgo šimtas trisdešimt antras (1:00:06 val.), seniai matyti veidai Justinas Lukošius ir Rokas Šambaras finišavo šimtas keturiasdešimt trečias ir ketvirtas (rez. 1:02:04 val.), o Artūras Monstavičius parbėgo šimtas keturiasdešimt septintas (rez. 1:02:47 val.), seniai bėgęs Brajanas Gutierrez Pažėra finišo liniją kirto šimtas penkiasdešimtas (rez. 1:03:42 val.), Rokas Barauskas finišavo šimtas penkiasdešimt ketvirtas (rez. 1:07:16 val.), Artūras Grublys užėmė šimtas penkiasdešimt penktą vietą (rez. 1:08:53 val.), Donatas Vaitkevičius tenkinosi šimtas penkiasdešimt šešta vieta (rez. 1:08:53 val.), o antroje distancijos pusėje merginom kompaniją paleikęs Matas Baura finišavo šimtas penkiasdešimt aštuntas (rez. 1:10:04 val.), per greitai pradėjęs Egidijus Gylys parbėgo tik šimtas šešiasdešimtas (rez. 1:11:54 val.), Zenonas Šerkšnys, skainęs kartu bėgančią žmoną, finišo liniją kirto šimtas šešiasdešimt antras (rez. 1:12:33 val.). Toje pačioje distancijoje, bet tarp moterų penkta finišo liniją pasiekė Dalia Lukošienė (rez. 43:41 min.), Eglė Zablockytė parbėgo šešta (rez. 44:42 min.), Neda Dovidaitytė finišavo dešimta (rez. 54:08 min.), Denisė Nakaitė parbėgo aštuoniolikta (rez. 58:03 min.), Evelina Bunkytė tenkinosi devynioliktąja vieta (rez. 58:10 min.), Rima Vaitiekienė parbėgo trisdešimt trečia (rez. 1:04:12 val.), Viltė Tamošaitytė finišavo trisdešimt šešta (rez. 1:08:05 val.), Aurėja Žalandauskaitė parbėgo trisdešimt septinta (rez. 1:08:15 val.), Rugilė Pargalgauskaitė finišo liniją kirto keturiasdešimta (rez. 1:10:03 min.), Asta Kontautė užėmė keturiasdešimt pirmą vietą (rez. 1:10:35 val.), o Kristina Šerkšnienė liko keturiasdešimt trečia (rez. 1:12:33 val.). 700 m, 1236 m ir 5000 m distancijos moterų ir vyrų grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir taurėmis. 10 km prizinės vietos buvo apdovanotos taurėmis ir piniginiais prizais. Visi baigę distancijas gavo atminimo medalius. Džiugu buvo matyti tiek susirinkusiu klubo narių, dauguma 10-ties kilometrų distanciją įveikė pirmą kartą. Klubiečių dėka mūsų klubas buvo masiškiausias įveikęs 10 km distanciją, už tai gavome 1000 eurų piniginį prizą, kurį artimoje ateityje išleisime.